web analytics
13570004_852090231601745_835008189_o

Meklējam atbalsta grupas vadītāju Rīgā

Neticas, ka pagājis jau gads kopš brīvpratīgā darbu pie mums uzsāka Laima Madzule, lai vadītu atbalsta grupas jaunajām māmiņām Rīgā.
Ir pienācis laiks Laimai izplest spārnus un darboties citos projektos, un darbos, līdz ar to nepietiek vēlamā un vajadzīgā laika, lai turpinātu nākotnē vadīt Debesmannas atbalsta grupas māmiņām.

Teiksim atklāti – mums Laima pietrūks un ticam, ka viņa pietrūks arī daudzajām jaunajām māmiņām, ar kurām darbojās kopā visa gada garumā.
Atbalsta grupu vadīšana Laimai nebija tikai ‘ķeksīša pēc’ un tikai tāpēc, ka vajadzēja. Katrai nodarbībai Laima cītīgi darbojās, lai radoši varētu darboties ar māmiņām – iedrošinot, uzmundrinot, atbalstot, zīmējot un krāsojot mandalas, lipinot un mālējot.

Psiholoģe, KBT psihoterepaite Diāna Zande visa gada garumā bija Laimas supervīzore un vēlējās teikt šādus vārdus: ‘Laima ir bijis īsts ieguvums Debesmannai un noteikti mammām, kuras piedalījās viņas vadītajā grupā. Jau no paša sākuma bija redzams, ka Laimai ir krietnas zināšanas par to, kā sniegt atbalstu mammām, un arī cilvēciskas vērtības, kuras ir svarīgas, vadot grupu – sirsnība, ieinteresētība, emocionālā stabilitāte, radošs gars, neatlaidība un profesionalitāte. Laima izmantoja iespēju supervizēties un man bija patīkami sadarboties ar viņu visu šo laiku, iedrošinot un priecājoties par paveikto. Laima, sirsnīgs paldies Tev! Lai Tavā ceļā jauni izaicinājumi, jauni sasniegumi, gandarījums un prieks! Baudi paveikto!’

Kāds gudrs vīrs reiz ir teicis, ka katras beigas ir kāds jauns sākums un ticam, ka tā arī būs.

Laima, vislielākais paldies no mums visiem un lai izdodas! Mēs ticam, ka šis ir jauns sākums Tev un arī ne beigas mūsu sadarbībai.

Lai varētu nodrošināt atbalstu jaunajām māmiņām, mēs meklējam jaunu grupas vadītāju Rīgā!

Ja esi topošais psihologs/-ģe un vēlies iegūt pieredzi atbalsta grupu vadīšanā, tad šī ir Tava iespēja pievienoties mūsu fantastiskajai Debesmannas komandai. Mēs meklējam atbalsta grupu vadītāju, kurš/a tiktos un atbalstītu jaunās māmiņas. Tev būs lieliska iespēja strādāt zinātņu doktores, psiholoģes un KBT psihoterapeites Diānas Zandes uzraudzībā.

Debesmanna.com ir labdarības organizācija, kas palīdz ģimenēm, kuras ir saskārušās ar pēcdzemdību depresiju un citiem emocionāliem traucējumiem, organizējot savstarpējā atbalsta grupas, nometnes, informatīvās kampaņas un citus pasākumus. Pagaidām organizācija darbojas tikai no ziedojumiem un pašu ieguldītā darba, un laika.

Atbalsta grupas jaunajām māmiņām Kuldīgā sanāks divas reizes mēnesī un būs bez maksas, jo vēlamies nodrošināt, ka tās ir pieejamas ikvienam, neskatoties uz viņu rocību. Šī iemesla dēļ mēs nevaram solīt atalgojumu par grupas vadīšanu, bet varam nodrošināt unikālu iespēju un neatsveramu pieredzi, strādājot šīs jomas vadošās speciālistes Latvijā – Diānas Zandes uzraudzībā.

Apsolām gādāt par labiem darba apstākļiem un nodrošināt nepieciešamo atbalstu darba veikšanai.

Ja Tevi tas interesē, atsūti savu pieteikumu līdz 27.aprīlim uz e-pastu: iveta@debesmanna.com