web analytics
landscape-1434649694-gettyimages-543230765

VEBINĀRS: Mūsdienīgas bērnu audzināšanas pieejas

Debesmanna dodas pie Jums ar psiholoģes un psihoterapeites Diānas Zandes vebināriem par vecākiem (arī vecvecākiem, auklītēm un citiem interesentiem) svarīgiem tematiem par bērnu audzināšanu un attīstību, partneru attiecībām, ģimenes attiecībām, mūsu emocionālo veselību un citiem Jums interesējošiem tematiem.

Mūsu mērķis – sniegt Jums informāciju, iedrošinājumu un atbalstu, lai Jūs kļūtu zinošāki un varošāki vecāki saviem bērniem.

Pirmais vebinārs jau 31. martā 11:00Mūsdienīgas bērnu audzināšanas pieejas”.

Kļūstot par vecākiem, mums rodas daudz jautājumu par to, kā vislabāk audzināt mazu bērnu. Ņemt rokās vai nē? Gulēt kopā vai atsevišķi? Kad un vai ieviest bērnam režīmu? Ļaut kādu brīdi raudāt vai tūlīt mierināt mazuli?
Mūsdienās populāro audzināšanas pieeju ieteikumi ir pretrunīgi un bieži rada vecākos apjukumu par to, kā rīkoties, audzinot savu mazuli. Nereti arī partneriem ir grūti vienoties savā starpā par to, kas ir vai nav labi bērnam. Vebinārā runāsim par to, kā ģimenē veidot optimālus bērna audzināšanas principus. Kā atšķirt gudrus ieteikumus no nepamatotiem, kā ātri atklāt kļūmes audzināšanā un labot tās.
 
  
 
 

Kas ir vebinārs?

Vebinārs ir seminārs interneta vidē, kurā vari piedalīties, esot pie sava datora, sev ērtā un mājīgā vietā. Tev ir nepieciešams dators, labs interneta pieslēgums, austiņas vai skaļruņi.
Dalība vebinārā tiks apstiprināta pēc dalības maksas apmaksas. Dažas stundas pirms vebināra sākuma, uz Jūsu e-pasta adresi, no kuras tika izsūtīts pieteikums, saņemsiet piekļuves datus – unikālo saiti un uz tās uzklikšķinot – Jūs aizvedīs līdz galvenajai Vebināra vietnei, kurā būs iespējams vērot vebināru.

 

Vebināra ilgums 11:00-12.30 un dalības maksa 10 eiro. Vebināra laikā būs iespējams uzdot savus jautājumus Diānai Zandei.

Lai reģistrētu savu dalību, lūdzu sūtiet e-pastu: iveta@debesmanna.com

Uz drīzu tikšanos!