web analytics
12987222_981555525274428_3657014463852415192_n

Atbalsta grupas Saldū

Biedrība Debesmanna.com uzsāk atbalsta grupu topošajām un esošajām māmiņām Saldū, kuras notiks sadarbībā ar Saldus novada pašvaldības aģentūru ‘Sociālais dienests’.

Grupu vadīs topošā psiholoģe Aiva Bundzena-Ervika, kura ir arī māmiņa gadu jaunam dēliņam. Esam ļoti priecīgi uzņemt Aivu Debesmannas pulciņā, kura turmpāk darbosies atbalsta grupas vadīšanā tieši Saldū.

Sievietēm pirms un pēcdzemdību periods ir liels pārbaudījums dzīvē, jo neskatoties uz to, cik daudz esam gatavojušās bērniņa ienākšanai ģimenē, viņš ievieš lielas korekcijas un līdz šim nepiedzīvotas sajūtas. Lai gan visapkārt daudz kur runā par pozitīvām sajūtām, kuras saistītas ar bērniņa ienākšanu ģimenē, ne vienmēr ir iespēja runāt ar kādu par negatīvajām sajūtām, kuras neizbēgami iespraucas šinī brīnišķīgajā notikumā, esot kopā ar mazuli dienu no dienas. Tāpēc tiek aicinātas mammas, kuras vēlas rast atbalstu, kā arī noderīgu informāciju, par to, kā sadzīvot ar ēnaino pusi pirms un pēcdzemdību periodā, un pārrunāt ne tik rožainās sajūtas, kuras traucē būt pilnvērtīgi kopā ar mazuli un ģimeni.

Gaidīsim jau esošās, gan vēl topošās māmiņas trešdien, 20.aprīlī 18:00 Saldū, Sociālā dienesta telpās Slimnīcas ielā 3a!

Uz tikšanos jau pavisam drīz!

Nepaliec vienatnē!