web analytics
laima

Atsākam atbalsta grupu māmiņām Rīgā

Ar lielu prieku varam paziņot, ka jau 11.aprīlī atsāksim BEZMAKSAS atbalsta grupu māmiņām Rīgā, Lāčplēša ielā 70B-1. Par telpām lielu jo lielu paldies sakām Ramonai no ‘Radošā apvienība jauniešiem TREPES’.

Grupu vadīs Laima Madžule – psiholoģijas maģistrantūras studente, divu bērnu mamma, šobrīd bērna kopšanas atvaļinājumā. Laimai ir lieliska pieredze strādājot gan pie krīzes tālruņa krīzes centrā ‘Skalbes’, gan arī centrā ‘Dardedze’.

Sievietēm pirms un pēcdzemdību periods ir liels pārbaudījums dzīvē, jo neskatoties uz to, cik daudz esam gatavojušās bērniņa ienākšanai ģimenē, viņš ievieš lielas korekcijas un līdz šim nepiedzīvotas sajūtas. Lai gan visapkārt daudz kur runā par pozitīvām sajūtām, kuras saistītas ar bērniņa ienākšanu ģimenē, ne vienmēr ir iespēja runāt ar kādu par negatīvajām sajūtām, kuras neizbēgami iespraucas šinī brīnišķīgajā notikumā, esot kopā ar mazuli dienu no dienas. Tāpēc tiek aicinātas mammas, kuras vēlas rast atbalstu, kā arī noderīgu informāciju, par to, kā sadzīvot ar ēnaino pusi pirms un pēcdzemdību periodā, un pārrunāt ne tik rožainās sajūtas, kuras traucē būt pilnvērtīgi kopā ar mazuli un ģimeni, uz tikšanos Rīgā, Lāčplēša ielā 70B-1 jau 11.aprīlī 18:30.

Par ierašanos lūdzam paziņot pa e-pastu: laima.madzule@gmail.com