web analytics
support-groups

Meklējam foršu un atsaucīgu palīgu!

Ja esi topošais psihologs/-ģe un vēlies iegūt pieredzi atbalsta grupu vadīšanā, tad šī ir Tava iespēja pievienoties mūsu fantastiskajai Debesmannas komandai. Mēs meklējam atbalsta grupu vadītāju, kurš/a tiktos un atbalstītu jaunās māmiņas. Tev būs lieliska iespēja strādāt zinātņu doktores, psiholoģes un KBT psihoterapeites Diānas Zandes uzraudzībā.

Debesmanna.com ir labdarības organizācija, kas palīdz ģimenēm, kuras ir saskārušās ar pēcdzemdību depresiju un citiem emocionāliem traucējumiem, organizējot savstarpējā atbalsta grupas, nometnes, informatīvās kampaņas un citus pasākumus. Pagaidām organizācija darbojas tikai no ziedojumiem un pašu ieguldītā darba, un laika.

Atbalsta grupas jaunajām māmiņām Rīgā sanāk divas reizes mēnesī un ir bez maksas, jo vēlamies nodrošināt, ka tās ir pieejamas ikvienam, neskatoties uz viņu rocību. Šī iemesla dēļ mēs nevaram solīt atalgojumu par grupas vadīšanu, bet varam nodrošināt unikālu iespēju un neatsveramu pieredzi, strādājot šīs jomas vadošās speciālistes Latvijā – Diānas Zandes uzraudzībā.

Apsolām gādāt par labiem darba apstākļiem un nodrošināt nepieciešamo atbalstu darba veikšanai.

Ja Tevi tas interesē – raksti mums: iveta@debesmanna.com