web analytics
images

Dalies savā pieredzē

Atzīmējot mūsu īpašo kopprojektu ar grupu ‘Otra Puse’ un dziedātāju Antru Stafecku, kuri iedziedājuši dziesmu ‘Kopā‘, aicinām Tevi iesūtīt savu pieredzes stāstu cīņā ar perinatālo depresiju un/vai tās simptomiem. Šādi stāsti ir kā iedrošinājums citām sievietēm un vīriešiem nepalikt vienatnē, runāt un meklēt palīdzību, lai uzveiktu šo emocionālo traucējumu. Kopā mēs to varam izdarīt vēl labāk!
Mēs zinām, ka tas ir LIELS solis, pirmkārt, jau atzīt, ka ‘kaut kas nav tā’ un, otrkārt, par to vēl runāt skaļi. Katram stāsta iesūtītājam būs kāds mazs paldies. Šis paldies būs kā iedrošinājums un stimuls Tev iet uz priekšu, un nepadoties pēcdzemdību depresijas grožiem, gan arī kā atgādinājums, ka Tu esi pietiekami laba mamma un/vai tētis!

Par dāvaniņām mēs sakām paldies:

Soulstones by Agnese Zeltiņa
Māksliniecei Ingai Pērkons
Veco dēļu dekors‘ 
Debesmanna.com

Balvā arī 2 biļetes uz grupas ‘Otra Puse’ un Antras Stafeckas labdarības tūres ‘Kopā’ noslēguma koncertu 4.decembrī koncertzālē ‘Rīga’. Tas būs vakars tikai Tev, kuru varēsi pavadīt kopā ar otru pusīti vai labu draugu.

Savu stāstu sūti uz e-pastu iveta@debesmanna.com
Stāstus gaidīsim visu oktobri un novembri. Ja neesi gatava/s runāt par to atklāti, to vari iesūtīt arī anonīmi. Dāvaniņas tiks izlozētas starp visiem stāstu iesūtājiem 30.novembrī.

Atceries, Tu neesi viena! Šajā dzīves posmā mēs esam ‘Kopā’ ar Tevi.

Nepaliec vienatnē!