web analytics
marina-brice

Vebinārs “Vecāku psiholoģiskās reakcijas pēc bērna/-u priekšlaicīgas piedzimšanas”

Vebinārā tiks sniegts ieskats par iespējamām mammu un tēvu psiholoģiskajām reakcijām, kuras var attīstīties vecākiem pēc bērna/-u priekšlaicīgas piedzimšanas, kā arī tiks atbildēts uz sekojošiem jautājumiem:

  • Kas vieno priekšlaicīgi dzimuša bērna vecākus un karavīrus, kuri piedalījās karadarbībā?
  • Vai tiešām šo bērnu tēvi neko nejūt, vai izjūt savādāk nekā mātes?
  • Kā vecāku pārdzīvojumi var ietekmēt partneru savstarpējās attiecības ģimenē vai piedzimušā bērna attīstību?
  • Kā palīdzēt sev un partnerim, vai kur meklēt profesionālo palīdzību? Kā varētu palīdzēt situācijā, ja Jūsu tuviniekiem priekšlaicīgi piedzimis bērns/-i?

 

Vebinārs ir adresēts:

Pirmkārt, vecākiem, kuru bērni piedzima priekšlaicīgi – gan mammām, gan tēviem. Īpaši tiem vecākiem, kuri piedzīvoja bērna/-u priekšlaicīgas dzemdības salīdzinoši nesen (mazāk par gadu). Sagatavotā informācija varētu būt noderīga arī tiem vecākiem, kuri saskārās ar priekšlaicīgām dzemdībām pirms ilgāka laika, bet jārēķinās ar to, ka noteikta informācijas daļa būs nedaudz novēlota.

Vebinārs būs noderīgs speciālistiem (psihologiem, ārstiem, vecmātēm u. c), kas savā praksē saskaras ar priekšlaicīgi dzimušu bērnu vecākiem un kurus interesē jautājumi, saistīti ar psiholoģiskā atbalsta sniegšanu vecākiem pēc komplicētam dzemdībām, pēc bērna/-u priekšlaicīgam dzemdībām, pēc bērna zaudējuma dzemdību laikā vai pēcdzemdību periodā.

Vebinārs var būt interesants priekšlaicīgi dzimušu bērnu vecāku tuviniekiem un radiniekiem, ja viņi, protams, vēlas uzzināt nedaudz vairāk par to, ar ko saskaras viņu tuvinieki no psiholoģiskā viedokļa un kā viņiem varētu palīdzēt šajā situācijā.

 

Vebināru vadīs:

Marina Brice – doktora grāda pretendente psiholoģijā, klīniskā psiholoģe, kognitīvi biheiviorālā psihoterapeite Psihloģijas un KBT centrā “Intellego”.

 

Vebinārs notiks:

23.novembrī no pl. 19.00 līdz 20.30 latviešu valodā;

30.novembrī no pl. 19.00 līdz 20.30 krievu valodā.

Dalības maksa 13 EUR.

Kas ir vebinārs?

Vebinārs ir seminārs interneta vidē, kurā vari piedalīties, esot pie sava datora. Tev ir nepieciešams dators, labs interneta pieslēgums, austiņas vai skaļruņi. Pieteikums vebināram jānosūta uz e-pasta adresi iveta@debesmanna.com, norādot vebināru, kuru vēlaties apmeklēt.
Dalība vebinārā tiks apstiprināta pēc dalības maksas apmaksas. Stundu pirms vebināra sākuma, uz jūsu e-pasta adresi, no kuras tika izsūtīts pieteikums, saņemsiet piekļuves datus – unikālo saiti un paroli. Uzklikšķinot uz saites – Jūs aizvedīs līdz galvenajai Vebināra vietnei, kur būs nepieciešams ievadīt paroli.

Ja Jūs nolēmāt piedalīties vebinārā un Jums ir jautājums vadītājai, atsūtiet to uz adresi: marina@intellego.lv